Alla on listattu kaikki tänään ja tulevina päivinä mielenkiintoisiksi merkityt aikataulut.

12.12.2018 · 13.12.2018 · 14.12.2018 · 15.12.2018 · 16.12.2018 · 17.12.2018 · 18.12.2018 · 19.12.2018 · 20.12.2018 · 21.12.2018 · 22.12.2018 · 23.12.2018 · 24.12.2018 · 25.12.2018

    HL  HSM  HV  IC  LIV  MUS  MUV  MV  PAI  PYO  S  SAA  T  TYO  V  VET  VEV  W 

ke 12.12.2018
T 2028 (JTS-RIT), 11:04
T 2220 (PMT-IKR), 7:54
T 2833 (RILA-JTS), 8:50
T 3063 (PKO-KOK), 11:40
T 3122 (RILA-SAU), 12:28
T 3123 (SAU-RIT), 14:58
T 3421 (VKA-ÄKI), 20:24
T 3502 (VKA-TKU), 10:21
T 3586 (TKU-SLO), 21:36
T 3689 (KR-RIT), 19:17
T 3707 (VKA-RMA), 3:22
T 3726 (RMA-TPET), 2:38
T 3821 (HVA-TLV), 20:16
T 4008 (VAR-SLD), 15:39
T 4067 (ILM-KOK), 18:48
T 4205 (KMM-ILM), 18:36
T 4753 (PLT-KON), 18:22
T 5009 (HNKT-KEM), 18:02
T 5018 (RAT-HL), 8:49
T 5034 (NOK-YV), 2:12
T 5040 (YKSV-PYK), 3:00
T 5041 (PYK-YKSV), 9:34
T 5417 (YV-KEM), 7:02
T 5461 (SK-HM), 7:15
T 5467 (ALH-NOK), 14:22
T 5476 (KOK-ALH), 17:18
VET 10030 (ILM-SIJ), 19:16
VET 10031 (SIJ-ILM), 23:19
VET 10043 (SIJ-ILM), 4:22
VET 10129 (KUOT-SIJ), 21:55
VET 10142 (RMA-TPET), 6:15
VET 10168 (KV-SLD), 14:43
VET 10311 (JSK-JY), 6:02
VET 10465 (IKR-KVLA), 12:53
VET 10514 (SIJ-KUOT), 20:29
VET 10557 (KUOT-SIJ), 14:42
VET 11019 (KV-MSS), 15:09
VET 11021 (KV-MSS), 15:32
VET 11023 (KV-MSS), 16:35
VET 11028 (IMT-JTS), 19:01
VET 11049 (TLV-KON), 2:30
VET 11053 (VUS-NOK), 18:43
VET 11118 (ILM-KON), 19:16
VET 11133 (TPE-HVA), 17:58
VET 11151 (PRI-TPE), 1:44
VET 11154 (OV-TPE), 6:11
VET 11173 (TKU-TPE), 9:26
VET 11195 (KEM-ROI), 9:08
VET 11197 (KEM-ROI), 13:07
VET 11199 (KEM-ROI), 16:38
VET 11208 (TL-TPET), 16:16
VET 11211 (TPE-PKO), 9:21
VET 11215 (KTS-KVLA), 8:57
VET 11217 (KV-VNA), 2:47
VET 11225 (HOS-KV), 1:54
VET 11248 (JTS-KV), 13:52
VET 11251 (LRS-IMT), 4:54
VET 11259 (JTS-IMT), 21:59
VET 11260 (IMT-LRS), 13:22
VET 11261 (SRJ-KTP), 8:47
VET 11262 (IMT-LRS), 17:18
VET 11268 (IMT-JTS), 5:37
VET 11269 (KV-PM), 22:39
VET 11279 (HMA-KVLA), 21:00
VET 11284 (SMJ-PM), 11:00
VET 11308 (KON-ARO), 8:30
VET 11314 (HA-RIT), 16:03
VET 11318 (HL-RI), 20:28
VET 11350 (RI-SLD), 13:47
VET 11351 (TPE-PKO), 9:51
VET 11407 (NOK-KEM), 19:56
VET 11409 (HL-TPE), 14:54
VET 11416 (KPL-ILM), 13:10
VET 11421 (YV-OU), 7:22
VET 11442 (YV-HPJ), 7:48
VET 11445 (HPJ-YV), 10:05
VET 11450 (KV-IKR), 6:46
VET 11463 (ILM-KRV), 4:38
VET 11465 (LR-IMT), 2:42
VET 11497 (HMA-KVLA), 6:04
VET 11499 (HMA-KVLA), 0:20
VET 11504 (PM-KMM), 16:48
VET 11507 (TPET-OV), 6:07
VET 11509 (SIJ-KUOT), 11:58
VET 11517 (KOK-YV), 20:05
VET 11554 (SUL-HSL), 13:08
VET 11566 (ILM-SIJ), 17:30
VET 11620 (NRM-PLT), 14:57
VET 11709 (HL-RIT), 16:00
VET 11710 (ROI-KEM), 15:48
VET 11711 (VSA-RI), 7:57
VET 11713 (VSA-RI), 14:11
VET 11714 (KV-HMA), 11:27
VET 11716 (VNA-KVLA), 8:19
VET 11743 (HPJ-YV), 2:40
VET 11751 (PMT-ARL), 9:15
VET 11772 (LPO-HNKT), 7:20
VET 11799 (MSS-VNAT), 4:15
VET 11801 (ILR-KV), 23:30
VET 11807 (SIJ-KUOT), 4:40
VET 11809 (JTS-IMT), 7:15
VET 11817 (KOK-YV), 10:00
VET 11819 (SIJ-PMT), 17:15
VET 11828 (TPET-HL), 1:02
VET 11865 (LR-KVLA), 2:44
VET 11868 (KV-SLD), 14:43
MV 11911 (KR-TPE), 7:40
MV 11912 (TPE-KR), 11:30
T 31225 (HL-KVT), 12:53
T 32301 (VKA-IMT), 21:20
T 52040 (RIT-TPET), 6:42
T 52242 (PMT-LRS), 23:29
T 52663 (MSS-VNAT), 9:44
T 52681 (MSS-JTS), 4:29
T 53309 (VKA-VLP), 7:15
T 53803 (VKA-PRI), 0:50
T 54194 (TLV-ILM), 17:51
T 54251 (PMT-ARL), 9:15
T 54252 (RMI-PMT), 10:25
T 54338 (PMT-ÄKI), 21:53
T 54753 (PLT-KON), 18:22
T 54773 (KVLA-NRM), 0:49
T 55158 (PTG-KEM), 8:50
T 55217 (KVLA-VNAT), 2:35
T 55225 (VUS-NOK), 15:37
T 55318 (KEM-KON), 0:04
T 55455 (NVL-YV), 13:00
T 55508 (KON-PMT), 17:05
T 55524 (KVLA-MSS), 6:55
T 55711 (VKA-HPK), 6:17
T 55724 (TL-RIT), 15:44
T 55734 (PKO-TPET), 11:18
T 55773 (RILA-KTS), 5:02
T 55807 (RILA-KVLA), 5:22
T 55808 (IMT-HMA), 17:20
T 55810 (SUL-JTS), 18:35
T 55813 (HSL-SUL), 15:00
T 55817 (KVT-PMT), 1:42
T 55818 (SKV-KPL), 12:15
T 55848 (SUL-LR), 22:34
T 55858 (JTS-PMT), 10:30
T 55878 (PMT-TPET), 0:50
T 55905 (ARO-KON), 10:50
T 55921 (YV-OU), 10:32
T 55979 (VKA-SK), 13:06
T 58000 (IMT-KVLA), 13:13
T 58009 (ALH-KOK), 3:30
T 58120 (RILA-TPET), 17:46
T 58400 (KVLA-VSA), 4:41
T 58402 (KVLA-VSA), 11:21
T 58494 (YV-KOK), 22:45
T 58514 (VNA-KVLA), 8:14
T 58553 (KVLA-KUK), 16:09
T 58799 (KVLA-SUL), 10:06
T 58885 (YLY-PLT), 11:33
T 58886 (PLT-YLY), 10:00
PAI 65600 (KOK-YKST), 9:41
PAI 65601 (YKST-KOK), 8:27
VEV 65697 (YKSV-KOK), 15:19
VEV 65934 (KOK-YKSV), 2:04
TYO 70010 (HY-VSA), 9:20
TYO 70011 (VSA-KE), 10:15
TYO 70012 (KE-VSA), 10:45
TYO 70013 (VSA-HY), 11:44
TYO 70014 (IMT-KV), 5:45
TYO 70015 (PM-KMM), 10:09
TYO 70029 (LH-TPET), 13:31
TYO 70234 (JY-HKS), 7:27
TYO 70244 (LR-SPL), 8:11
TYO 70566 (KE-OLK), 0:20
TYO 70573 (KOK-OL), 12:22
TYO 70857 (MYN-TKUT), 4:32
TYO 71029 (JR-LH), 3:30
TYO 71566 (OLK-KE), 4:39
TYO 71857 (TKU-TPET), 10:25
TYO 76011 (KLH-HKI), 3:00
to 13.12.2018
S 51 (SK-OL), 19:25
T 2222 (PMT-KY), 6:53
T 2227 (KVLA-PMT), 16:24
T 2708 (SUL-IMT), 18:39
T 2713 (IMT-SUL), 4:20
T 2853 (RIT-JTS), 2:11
T 2854 (KY-RIT), 8:32
T 3060 (ILM-TPET), 17:05
T 3190 (RILA-VSA), 10:06
T 3213 (SK-KOK), 7:08
T 3222 (SK-RMA), 23:21
T 3420 (JSK-TPET), 15:15
T 3451 (OV-ÄKI), 11:42
T 3714 (RMA-TPET), 11:20
T 3777 (VSA-TPET), 23:08
T 3824 (TLV-HVA), 17:47
T 4055 (ILM-ALH), 18:48
T 4167 (MSS-KAJ), 0:25
T 5462 (HM-SK), 11:30
T 5477 (ALH-YV), 4:28
T 7041 (MSS-PTK), 14:00
VET 10046 (ILM-LNA), 11:09
VET 10131 (SLD-RI), 3:23
VET 10284 (KON-TLV), 16:27
VET 10288 (TLV-KON), 19:18
VET 10389 (JTS-IMT), 6:30
VET 10475 (ALH-KOK), 14:04
VET 10492 (KOK-ALH), 0:54
VET 10505 (KOK-YV), 22:22
VET 10549 (KV-KUK), 15:59
VET 10550 (KUK-KV), 16:33
VET 11030 (IMT-JTS), 17:07
VET 11032 (IMT-JTS), 17:11
VET 11037 (JTS-IMT), 22:52
VET 11042 (IMT-JTS), 9:06
VET 11049 (TLV-KON), 10:08
VET 11050 (TPE-TL), 14:37
VET 11052 (KAJ-KON), 13:12
VET 11058 (RI-VSA), 17:59
VET 11060 (RI-VSA), 21:26
VET 11085 (YV-NOK), 7:50
VET 11093 (KON-TLV), 20:21
VET 11095 (MSS-KVLA), 7:27
VET 11140 (ÄKI-JY), 1:38
VET 11142 (ÄKI-JY), 13:20
VET 11144 (RMA-TPE), 15:23
VET 11151 (PRI-TPE), 1:39
VET 11196 (ROI-KEM), 0:50
VET 11198 (JY-ÄKI), 20:43
VET 11203 (SLO-TKU), 0:03
VET 11205 (SLO-TKU), 0:40
VET 11217 (KV-VNA), 3:16
VET 11223 (MSS-KV), 5:00
VET 11233 (LR-IMT), 5:06
VET 11249 (JTS-IMT), 7:20
VET 11251 (JTS-IMT), 14:05
VET 11253 (LRS-IMT), 4:53
VET 11255 (IMT-JTS), 5:32
VET 11260 (IMT-LRS), 13:13
VET 11303 (TPE-HL), 1:05
VET 11305 (ARO-KON), 10:49
VET 11306 (TPE-TL), 10:59
VET 11338 (TUV-SK), 14:43
VET 11351 (KV-IKR), 17:15
VET 11359 (TPE-JSK), 13:22
VET 11400 (YV-KOK), 15:44
VET 11428 (OU-YV), 12:30
VET 11430 (KV-KY), 6:46
VET 11445 (HPJ-YV), 12:32
VET 11460 (KRV-ILM), 6:07
VET 11464 (HM-SK), 10:01
VET 11502 (JNS-SMJ), 12:19
VET 11508 (SK-KOK), 12:48
VET 11599 (LIS-NRM), 10:24
VET 11608 (PM-KSA), 9:27
VET 11619 (PLT-PTK), 21:48
VET 11634 (IMT-KIT), 6:27
VET 11802 (KV-KOO), 9:00
VET 11826 (HMA-KVLA), 15:20
VET 11844 (RMA-TPE), 10:44
VET 11859 (TPE-JSK), 12:44
MV 11901 (TPE-KRR), 9:08
MV 11902 (KRR-TPE), 11:22
MV 11960 (TMU-JY), 12:39
MV 11963 (JY-TMU), 15:27
T 20314 (IKR-TPET), 8:03
T 50340 (LRS-TPET), 14:37
T 52046 (JTS-RIT), 18:19
T 52222 (KVLA-KY), 11:01
T 52663 (MSS-VNAT), 9:44
T 52719 (IMT-SUL), 4:50
T 53275 (SK-TUV), 11:30
T 53364 (SRJ-JY), 9:32
T 53385 (HPK-SK), 12:20
T 53496 (ÄKI-RMA), 23:17
T 53628 (VKA-RIT), 22:44
T 54022 (PMT-HMA), 23:20
T 54108 (KON-PMT), 20:36
T 54150 (KON-KVLA), 12:44
T 54602 (PLT-PMT), 19:23
T 54722 (LIS-PLT), 14:01
T 54774 (NRM-HMA), 14:00
T 55223 (VUS-NOK), 13:30
T 55225 (VUS-NOK), 15:38
T 55254 (PMT-KVLA), 2:34
T 55510 (KEM-OLT), 19:59
T 55521 (RIT-IMT), 0:28
T 55704 (VLP-TPET), 14:36
T 55707 (RILA-KVLA), 15:53
T 55712 (RMA-TPET), 10:03
T 55753 (RIT-JTS), 1:45
T 55816 (SKV-ILM), 12:21
T 55818 (KPL-ILM), 13:20
T 55820 (PMT-IKR), 1:53
T 55824 (PMT-KTS), 1:27
T 55826 (KSA-HMA), 11:10
T 55836 (IMT-SUL), 14:43
T 55840 (IMT-PMT), 23:03
T 55843 (IMT-SUL), 0:13
T 55844 (PMT-IMT), 23:54
T 55848 (SUL-JTS), 16:04
T 55858 (JTS-PMT), 10:30
T 55876 (PMT-TPET), 23:01
T 55885 (YLY-PLT), 14:00
T 55904 (KON-ARO), 8:30
T 55995 (OLT-KEM), 9:11
T 58553 (KVLA-KUK), 16:10
PAI 65654 (KON-KAJ), 5:02
VEV 65933 (KOK-YKSV), 1:31
VEV 65935 (KOK-YKSV), 2:21
VEV 65936 (YKSV-KOK), 13:16
pe 14.12.2018
S 457 (SK-VS), 21:12
IC 980 (TKU-HKI), 21:50
T 2025 (RIT-JTS), 4:00
T 2204 (PMT-KVT), 19:30
T 2230 (PMT-IMT), 7:24
T 2246 (PMT-JTS), 9:50
T 2658 (JTS-MSS), 11:04
T 2811 (RIT-IMT), 23:30
T 3083 (VKA-KOK), 3:46
T 3163 (RILA-ÄKI), 18:08
T 3231 (VKA-YLÖ), 18:10
T 3244 (KOK-SK), 11:48
T 3351 (JY-ÄKI), 4:41
T 3415 (VKA-ÄKI), 10:39
T 3501 (TKU-TPET), 5:10
T 3816 (PRI-TPET), 10:37
T 4726 (LIS-PLT), 17:06
T 4770 (NRM-LIS), 14:00
T 4771 (MSS-SUL), 23:25
T 5378 (KON-PLT), 16:30
T 5465 (ALH-NOK), 20:57
T 5469 (ALH-KOK), 4:28
T 7042 (PTK-HMA), 18:06
VET 10125 (KY-KVLA), 12:05
VET 10135 (ILM-TLV), 19:50
VET 10311 (JSK-JY), 6:52
VET 10438 (KUK-KV), 7:18
VET 10441 (JTS-IMT), 7:30
VET 10467 (IKR-KVLA), 7:58
VET 11007 (KV-VNAT), 22:36
VET 11017 (SK-KOK), 14:25
VET 11053 (VUS-NOK), 13:29
VET 11068 (VLP-TPET), 14:27
VET 11121 (KV-LR), 10:18
VET 11122 (KV-LRS), 17:50
VET 11143 (JY-ÄKI), 5:43
VET 11145 (JY-ÄKI), 6:01
VET 11156 (HVA-PRI), 7:55
VET 11167 (SK-TUV), 11:47
VET 11170 (PRI-MN), 8:31
VET 11171 (MN-PRI), 19:02
VET 11182 (PRI-HVA), 19:16
VET 11191 (JY-PM), 15:54
VET 11210 (RMA-TPE), 20:19
VET 11217 (KV-IMT), 21:03
VET 11225 (HOS-KVLA), 22:20
VET 11231 (MSS-KV), 1:58
VET 11235 (KON-NOK), 3:04
VET 11237 (HMA-KVLA), 5:12
VET 11248 (JTS-IMT), 15:45
VET 11251 (LRS-IMT), 5:06
VET 11255 (IMT-JTS), 5:41
VET 11259 (JTS-IMT), 21:59
VET 11260 (IMT-LRS), 13:18
VET 11264 (KTP-SRJ), 11:30
VET 11273 (KV-VNA), 2:34
VET 11308 (KON-ARO), 9:03
VET 11319 (RI-HL), 11:38
VET 11338 (KSK-SK), 9:41
VET 11352 (HOS-IKR), 6:24
VET 11353 (HOS-KY), 15:01
VET 11354 (HVA-TPE), 6:20
VET 11403 (NOK-KEM), 19:25
VET 11405 (NOK-KEM), 22:30
VET 11416 (KPL-ILM), 12:28
VET 11428 (OU-YV), 12:38
VET 11442 (YV-HPJ), 7:11
VET 11447 (PHÄ-HPJ), 10:59
VET 11449 (NVL-YV), 14:53
VET 11451 (NVL-YV), 15:20
VET 11461 (SK-HM), 8:46
VET 11462 (KV-HMA), 16:29
VET 11464 (KV-HMA), 22:29
VET 11504 (PM-KMM), 17:18
VET 11505 (SIJ-KUOT), 4:38
VET 11507 (TPET-OV), 6:04
VET 11603 (SUL-TPV), 5:17
VET 11617 (KV-VNAT), 17:01
VET 11622 (SMJ-LUI), 8:09
VET 11633 (KIT-IMT), 10:08
VET 11648 (KRM-PMT), 13:45
VET 11714 (TKU-SLO), 22:39
V 12921 (HPK-VS), 19:15
T 52084 (VNA-SLD), 23:29
T 52232 (PMT-KVLA), 7:24
T 52663 (MSS-VNAT), 9:44
T 52736 (SUL-LRS), 9:51
T 52770 (KUK-RIT), 7:34
T 53272 (TUV-SK), 14:42
T 53309 (VKA-VLP), 7:23
T 53364 (SRJ-JY), 14:20
T 53492 (ÄKI-RMA), 11:12
T 53493 (RMA-ÄKI), 21:07
T 53496 (ÄKI-RMA), 23:17
T 53601 (RILA-SK), 0:56
T 53803 (VKA-PRI), 0:49
T 53823 (HVA-SIJ), 20:16
T 53984 (SK-JY), 16:47
T 54300 (PMT-JSK), 4:01
T 54477 (RSU-YKSV), 19:43
T 54573 (SUL-TPV), 5:17
T 54582 (TPV-SUL), 7:30
T 54584 (TPV-SUL), 8:10
T 54771 (HMA-SUL), 23:53
T 55337 (ÄKI-PMT), 17:30
T 55378 (KON-PLT), 18:15
T 55446 (YV-NVL), 13:21
T 55448 (YV-NVL), 12:34
T 55452 (HPJ-PHÄ), 8:51
T 55453 (HPJ-NVL), 19:11
T 55455 (HPJ-YV), 13:21
T 55462 (HM-SK), 10:46
T 55464 (HM-SK), 10:31
T 55521 (RIT-IMT), 23:02
T 55712 (RMA-TPET), 10:03
T 55803 (KVLA-SUL), 0:46
T 55815 (ILM-KPL), 10:36
T 55827 (RILA-IKR), 5:21
T 55834 (LR-RIT), 11:52
T 55850 (SUL-IKR), 21:13
T 55858 (JTS-PMT), 10:21
T 55894 (PLT-SMJ), 6:29
T 55920 (OU-YV), 9:41
T 55921 (YV-OU), 10:46
T 58321 (RILA-KVLA), 6:48
SAA 60147 (ILR-HKI), 15:30
SAA 60162 (HKI-ILR), 8:15
SAA 61044 (HKI-ILR), 10:47
SAA 61088 (HKI-ILR), 21:47
W 64027 (HKI-ILR), 22:05
la 15.12.2018
S 9 (HKI-IMR), 16:19
S 49 (HKI-TPE), 17:24
S 67 (HKI-KAJ), 14:19
IC 179 (HKI-TPE), 18:04
IC 201 (KV-TPE), 9:05
IC 202 (TPE-KV), 14:35
PYO 270 (KLI-HKI), 18:10
IC 405 (SK-OL), 19:29
S 454 (VS-SK), 19:33
IC 469 (TPE-PRI), 16:15
IC 917 (TKU-TPE), 13:05
HL 1608 (LH-RI), 6:16
MUV 1921 (VS-VSK), 11:00
MUS 1922 (VSK-LAI), 11:35
MUS 1923 (LAI-VSK), 13:00
MUV 1924 (VSK-VS), 14:25
MUS 1926 (VS-SK), 16:20
T 2123 (LR-IMT), 19:04
T 2138 (IMT-JTS), 21:38
T 2352 (LRS-KON), 21:08
T 2726 (SUL-IMT), 14:50
T 2731 (JTS-SUL), 23:07
T 2732 (SUL-JTS), 7:41
T 2813 (RILA-JTS), 1:15
T 2821 (RIT-JTS), 17:30
T 2874 (HA-RIT), 16:10
T 3193 (VSA-TPET), 22:06
T 3195 (VSA-JY), 9:18
T 3403 (VKA-JY), 8:27
T 3647 (KRN-RIT), 14:57
T 3673 (HNKT-RIT), 16:38
T 3690 (RILA-KR), 4:42
T 4146 (KRM-JY), 14:37
T 4751 (PLT-KON), 18:22
T 5491 (ALH-ILM), 14:22
HL 9015 (HKI-HKI), 7:21
HL 9019 (HKI-HKI), 7:51
HL 9023 (HKI-HKI), 8:21
HL 9027 (HKI-HKI), 8:51
VET 10145 (JY-ÄKI), 20:48
VET 10213 (ILM-TLV), 16:08
VET 10302 (HGS-TKU), 6:39
VET 10307 (TKU-HGS), 11:30
VET 10391 (JTS-IMT), 13:34
VET 10409 (HL-TPE), 15:47
VET 10546 (ÄKI-JY), 14:15
LIV 11001 (VNA-RPO), 0:02
LIV 11002 (RPO-VNA), 3:57
VET 11008 (VNAT-KV), 4:17
VET 11033 (JTS-IMT), 5:26
VET 11035 (JTS-IMT), 0:48
VET 11056 (JTS-IMT), 7:14
VET 11145 (SK-KSK), 8:06
VET 11151 (PRI-TPE), 1:39
VET 11182 (PRI-TPET), 16:03
VET 11187 (OV-TPET), 9:40
VET 11239 (TPET-YLÖ), 9:20
VET 11241 (HMA-KV), 5:46
VET 11243 (HP-TPET), 15:27
VET 11255 (IMT-JTS), 18:43
VET 11261 (JY-KTP), 6:28
VET 11307 (SLD-RI), 19:23
VET 11415 (ILM-KPL), 10:42
VET 11442 (YV-HPJ), 7:14
VET 11445 (HPJ-YV), 12:30
VET 11447 (HPJ-NVL), 15:38
VET 11526 (LRS-LR), 18:19
VET 11603 (HÄV-TPV), 7:20
VET 11604 (HÄV-SUL), 7:20
VET 11622 (JNS-SMJ), 8:23
MV 11974 (TKU-KUT), 21:36
MV 11976 (TKU-KUT), 22:16
MV 11978 (TKU-KUT), 22:49
MV 11980 (TKU-KUT), 23:20
T 52046 (JTS-RIT), 18:19
T 52052 (VKA-PRI), 22:15
T 52087 (SLD-VNAT), 7:29
T 52334 (JTS-PMT), 23:00
T 52342 (JTS-ILM), 0:30
T 52663 (MSS-VNAT), 9:44
T 53364 (KTP-JY), 11:21
T 53388 (JY-ALV), 16:00
T 53492 (ÄKI-RMA), 11:12
T 53493 (RMA-JY), 20:00
T 54036 (SIJ-HGS), 16:03
T 54061 (ILM-PYK), 2:30
T 54065 (RSU-ILM), 14:51
T 54067 (ILM-KOK), 18:48
T 54114 (ILM-PMT), 19:05
T 54122 (ILM-PMT), 18:18
T 54150 (KON-KVLA), 12:44
T 54318 (PMT-RMA), 22:36
T 54573 (SUL-HÄV), 6:00
T 54577 (SUL-HÄV), 6:00
T 54582 (TPV-SUL), 9:05
T 55048 (PYK-RSU), 6:50
T 55225 (VUS-NOK), 15:36
T 55403 (YV-NOK), 22:00
T 55448 (YV-HPJ), 13:30
T 55452 (HPJ-PHÄ), 8:46
T 55453 (NVL-YV), 17:25
T 55455 (PHÄ-HPJ), 11:17
T 55495 (RMA-JY), 8:51
T 55524 (KVLA-MSS), 6:55
T 55714 (VKA-TL), 12:12
T 55816 (KPL-ILM), 12:36
T 55848 (SUL-IMT), 18:54
T 55858 (JTS-PMT), 10:43
T 55880 (SUL-LRS), 16:00
T 55887 (SMJ-PLT), 10:13
SAA 60010 (HKI-ILR), 19:59
SAA 60024 (HKI-ILR), 17:53
SAA 60029 (ILR-HKI), 17:49
SAA 60048 (HKI-ILR), 16:50
SAA 60073 (ILR-HKI), 18:49
SAA 60959 (ILR-HKI), 15:02
SAA 60960 (HKI-ILR), 16:40
SAA 60980 (HKI-ILR), 0:12
SAA 61165 (ILR-HKI), 7:56
SAA 61178 (HKI-ILR), 15:47
SAA 62009 (IMR-IMT), 19:00
W 64161 (HKI-ILR), 10:14
W 64162 (ILR-HKI), 9:30
su 16.12.2018
MUS 1921 (SK-KHA), 9:45
MUS 1922 (KHA-SK), 11:17
MUS 1923 (SK-KHA), 14:30
MUS 1924 (KHA-SK), 16:28
VET 10212 (RMA-TPET), 2:13
VET 10301 (TL-TPE), 14:00
VET 10308 (HGS-TKU), 8:45
VET 10311 (TKU-HGS), 10:45
VET 10336 (KRN-KR), 9:00
VET 10337 (KR-KRN), 11:20
LIV 11001 (RI-RY), 23:16
VET 11112 (KUOT-SIJ), 15:30
VET 11262 (IMT-LRS), 17:21
VET 11324 (RI-HL), 2:20
VET 11442 (YV-PHÄ), 7:51
VET 11446 (YV-HPJ), 13:25
VET 11603 (SUL-HÄV), 6:00
VET 11638 (VAR-PMT), 13:00
VET 11744 (RI-LO), 9:01
MV 11975 (KUT-TKU), 7:35
MV 11977 (KUT-TKU), 8:15
MV 11979 (KUT-TKU), 9:05
MV 11981 (KUT-TUS), 7:30
V 12926 (SK-HPK), 20:10
T 52053 (PRI-KVLA), 23:37
T 52055 (PRI-KVLA), 17:48
T 52056 (VKA-PRI), 13:24
T 52058 (VKA-PRI), 8:25
T 52224 (PMT-IKR), 1:23
T 52244 (PMT-IMT), 22:33
T 52713 (IMT-SUL), 8:02
T 52736 (SUL-LRS), 9:51
T 53408 (SUO-TPET), 18:24
T 53493 (RMA-ÄKI), 21:13
T 53496 (ÄKI-RMA), 23:17
T 54582 (HÄV-SUL), 7:45
T 55059 (PRI-KVLA), 11:45
T 55452 (YV-PHÄ), 7:33
T 55453 (HPJ-YV), 15:31
T 55455 (PHÄ-HPJ), 11:02
T 55501 (JY-SUO), 13:40
T 55823 (JTS-SUL), 23:04
T 55834 (JTS-RIT), 10:50
T 55840 (PMT-JTS), 6:55
VEV 65592 (KOK-YKSV), 20:29
VEV 65927 (KOK-YKST), 3:53
ma 17.12.2018
T 5320 (NOK-KON), 22:13
T 7009 (HMA-KVLA), 9:23
T 7011 (KVLA-PTG), 10:27
VET 10140 (ÄKI-JY), 12:57
VET 10146 (ÄKI-JY), 18:50
VET 10212 (RMA-TPET), 2:13
VET 10334 (TPE-TL), 20:32
LIV 11001 (RI-HL), 22:58
LIV 11002 (RY-RI), 5:17
VET 11197 (JY-ÄKI), 20:43
VET 11224 (TPET-HP), 9:23
VET 11256 (JTS-IMT), 7:20
VET 11263 (IMT-LRS), 17:57
VET 11264 (KTP-JY), 11:30
VET 11305 (ARO-KON), 10:44
VET 11350 (ILM-LNA), 11:05
VET 11428 (OU-YV), 12:36
VET 11442 (YV-HPJ), 6:59
VET 11447 (PP-YV), 16:32
VET 11471 (ALH-KOK), 4:15
VET 11473 (ALH-KOK), 19:53
VET 11478 (SK-ALV), 19:09
VET 11494 (KOK-ALH), 11:58
VET 11508 (VAR-PM), 8:22
VET 11509 (RI-HL), 21:45
VET 11604 (TPV-SUL), 7:06
T 52087 (SLD-VNAT), 7:29
T 52273 (KVLA-RST), 13:33
T 52736 (SUL-LRS), 9:51
T 53239 (VKA-PKO), 8:08
T 53493 (RMA-ÄKI), 19:43
T 53826 (SIJ-HVA), 21:15
T 54112 (ILM-PMT), 15:10
T 55107 (OLT-KEM), 8:48
T 55137 (KEM-KLI), 13:32
T 55376 (KON-PLT), 20:05
T 55378 (KON-PLT), 17:38
T 55403 (YKST-NOK), 20:38
T 55448 (YV-PP), 13:23
T 55452 (HPJ-PHÄ), 7:54
T 55455 (PHÄ-YV), 10:53
T 55495 (RMA-ÄKI), 8:51
T 55525 (HP-TL), 12:20
T 55806 (PLT-PMT), 18:32
T 55832 (SUL-JTS), 7:40
T 55842 (SIJ-YV), 17:21
T 55852 (PMT-KVLA), 23:56
T 55854 (LRS-PMT), 23:26
T 55884 (PLT-LUI), 7:48
T 55893 (JTS-SUL), 10:34
ti 18.12.2018
VET 10142 (RMA-TPET), 7:06
VET 10212 (RMA-TPET), 2:43
VET 10453 (LRS-VNAT), 7:19
LIV 11002 (HL-RI), 4:54
VET 11151 (PRI-TPE), 2:43
VET 11157 (HVA-TPE), 6:20
VET 11201 (PIK-TKU), 4:15
VET 11209 (TL-TPET), 16:20
VET 11261 (JY-KTP), 6:46
VET 11303 (TPE-HL), 1:00
VET 11354 (HVA-TPE), 6:55
VET 11428 (OU-YV), 12:44
VET 11438 (HL-RI), 17:06
VET 11446 (NVL-PP), 14:49
VET 11603 (HÄV-TPV), 6:30
VET 11619 (PLT-LIS), 10:07
T 52224 (PMT-IKR), 0:48
T 52732 (SUL-JTS), 10:21
T 53060 (ILM-TPET), 17:05
T 54573 (SUL-HÄV), 5:17
T 54582 (TPV-SUL), 8:16
T 55311 (KVLA-IMT), 9:19
T 55417 (YV-KEM), 7:02
T 55448 (YV-NVL), 13:12
T 55452 (YV-PHÄ), 7:40
T 55453 (PP-YV), 17:43
T 55457 (HPJ-YV), 11:40
T 55513 (KVLA-IMT), 10:06
T 55700 (SK-RIT), 14:09
T 55773 (RILA-KTA), 5:02
T 55810 (SUL-JTS), 17:19
T 55836 (IMT-SUL), 18:31
T 55854 (PMT-KVLA), 23:00
T 55856 (PMT-LR), 20:28
T 55863 (SUL-IMT), 10:50
T 55884 (PLT-SMJ), 6:31
T 55893 (JTS-SUL), 10:34
T 55921 (YV-OU), 10:49
ke 19.12.2018
PYO 263 (HKI-KLI), 18:14
PYO 267 (PAU-ROI), 21:51
VET 10141 (JY-ÄKI), 6:24
VET 10168 (KV-SLD), 14:46
VET 10453 (LRS-VNAT), 7:18
VET 11064 (TLV-KON), 2:37
VET 11151 (PRI-TPE), 2:43
VET 11167 (SK-TUV), 11:51
VET 11191 (JSK-JY), 6:03
VET 11210 (PKO-TPE), 10:40
VET 11236 (HMA-KVLA), 0:16
VET 11237 (HMA-KVLA), 6:05
VET 11248 (JTS-IMT), 14:02
VET 11264 (IMT-LRS), 17:31
VET 11265 (IMT-JTS), 5:42
VET 11428 (OU-YV), 12:55
VET 11444 (YV-HPJ), 11:20
VET 11445 (HPJ-YV), 12:09
VET 11461 (SK-HM), 7:50
VET 11604 (ILO-HÄV), 8:25
VET 11623 (LUI-SMJ), 8:35
T 52124 (IMT-JTS), 22:24
T 52220 (PMT-IKR), 7:36
T 52710 (SUL-KVT), 0:50
T 52736 (SUL-LRS), 9:51
T 52805 (RIT-IMT), 1:22
T 52870 (KVLA-JR), 5:35
T 53272 (TUV-SK), 13:54
T 53984 (SK-JY), 16:01
T 54582 (HÄV-SUL), 10:55
T 55335 (KON-NOK), 15:02
T 55448 (YV-NVL), 13:15
T 55452 (YV-HPJ), 6:51
T 55453 (NVL-YV), 16:00
T 55462 (HM-SK), 10:48
T 55538 (KEM-OLT), 1:14
T 55829 (PMT-VAR), 15:10
T 55840 (IMT-PMT), 23:44
T 55848 (SUL-LR), 17:20
T 55887 (SMJ-PLT), 10:10
T 55921 (YV-OU), 11:08
SAA 60263 (ILR-HKI), 17:33
to 20.12.2018
PYO 262 (KLI-HKI), 15:00
PYO 264 (ROI-PAU), 16:35
VET 1147 (ALH-KOK), 13:56
T 7013 (MSS-KVLA), 16:06
VET 10475 (ALH-KOK), 14:24
VET 11151 (PRI-TPE), 2:43
VET 11209 (TL-TPET), 16:21
VET 11243 (HP-TPET), 15:26
VET 11249 (JTS-IMT), 7:20
VET 11250 (JTS-IMT), 14:02
VET 11256 (IMT-JTS), 5:45
VET 11416 (SKV-ILM), 13:10
VET 11428 (OU-YV), 12:43
VET 11445 (PHÄ-HPJ), 10:26
VET 11492 (KOK-ALH), 0:59
VET 11603 (SUL-ILO), 6:42
VET 11605 (HÄV-ILO), 6:40
VET 11634 (IMT-KIT), 6:06
T 52713 (IMT-SUL), 3:10
T 52719 (IMT-SUL), 4:50
T 52803 (RIT-KVLA), 0:00
T 52853 (RIT-JTS), 2:11
T 54051 (ILM-NOK), 16:53
T 54123 (LNA-ILM), 12:15
T 54150 (ILM-PMT), 15:59
T 54573 (SUL-HÄV), 5:29
T 54602 (PLT-PMT), 19:20
T 55315 (KON-NOK), 22:21
T 55448 (YV-NVL), 13:23
T 55452 (HPJ-PHÄ), 7:53
T 55455 (HPJ-YV), 12:18
T 55734 (PKO-TPET), 11:18
T 55811 (RIT-IMT), 0:30
T 55840 (IMT-PMT), 23:41
T 55856 (PMT-LR), 22:27
T 55863 (SUL-IMT), 9:51
T 55893 (JTS-SUL), 10:34
T 55921 (YV-OU), 10:50
pe 21.12.2018
VET 11151 (PRI-TPE), 2:43
VET 11208 (TL-TPET), 16:19
VET 11224 (TPET-HP), 12:46
VET 11250 (JTS-IMT), 11:21
VET 11255 (IMT-JTS), 5:44
VET 11354 (HVA-TPE), 6:51
VET 11428 (OU-YV), 12:42
VET 11446 (YV-NVL), 13:16
VET 11448 (HPJ-PHÄ), 9:00
VET 11564 (PM-RMI), 7:30
VET 11604 (ILO-SUL), 8:25
VET 11606 (ILO-HÄV), 8:25
VET 11618 (LIS-PLT), 14:00
VET 11710 (NRM-LIS), 12:21
T 52220 (PMT-IKR), 7:41
T 52254 (PMT-KVLA), 21:16
T 52273 (KVLA-RST), 13:14
T 52710 (SUL-KVT), 0:04
T 52713 (IMT-SUL), 3:52
T 53525 (HP-TPET), 15:20
T 53601 (RILA-SK), 0:56
T 54110 (ILM-PMT), 16:56
T 54582 (HÄV-SUL), 11:30
T 55337 (ÄKI-JY), 17:40
T 55453 (NVL-YV), 15:00
T 55455 (PHÄ-HPJ), 11:00
T 55842 (PMT-LRS), 6:54
SAA 60262 (HKI-ILR), 7:13
la 22.12.2018
VET 10142 (RMA-TPET), 6:18
VET 10212 (RMA-TPET), 2:43
VET 10283 (TLV-KON), 2:29
VET 10301 (TL-TPE), 14:01
VET 11103 (SK-KOK), 21:13
VET 11151 (PRI-TPE), 2:43
VET 11182 (PRI-TPET), 16:03
VET 11211 (VNA-KVLA), 22:23
VET 11219 (TPE-PKO), 8:33
VET 11237 (HMA-KVLA), 19:33
VET 11238 (HMA-KVLA), 6:06
VET 11260 (IMT-LRS), 22:36
VET 11306 (SLD-RI), 3:00
VET 11409 (HL-TPE), 15:04
VET 11442 (NVL-HPJ), 8:27
VET 11634 (IMT-KIT), 6:27
T 52242 (PMT-LRS), 23:13
T 52334 (JTS-PMT), 22:08
T 52719 (IMT-SUL), 4:50
T 53309 (VKA-HPK), 7:24
T 53495 (VSA-ÄKI), 9:18
T 53496 (ÄKI-VSA), 23:17
T 54112 (ILM-PMT), 14:26
T 55448 (YV-PP), 13:09
T 55452 (YV-NVL), 6:46
T 55455 (HPJ-YV), 11:20
VEV 65694 (YKSV-KOK), 15:13
su 23.12.2018
IC 924 (TPE-TKU), 16:06
IC 928 (TPE-TKU), 18:11
VET 10126 (KV-KY), 14:44
VET 10212 (RMA-TPET), 2:13
VET 10313 (TKU-HGS), 10:45
VET 10336 (KRN-KR), 9:00
VET 11017 (ILR-RI), 22:06
VET 11090 (PM-JY), 13:36
VET 11112 (KUOT-SIJ), 15:59
VET 11160 (ÄKI-JY), 10:16
VET 11215 (KY-KVLA), 7:12
VET 11219 (KV-MSS), 16:46
VET 11243 (LRS-IMT), 6:20
VET 11260 (IMT-LRS), 13:09
VET 11261 (IMT-LRS), 17:16
VET 11324 (HL-RI), 2:23
VET 11442 (YV-NVL), 6:58
VET 11445 (HPJ-YV), 12:15
T 52244 (PMT-IMT), 22:33
T 52736 (SUL-LRS), 9:51
T 53063 (PKO-KOK), 11:40
T 53193 (VSA-TPET), 13:36
T 53425 (VKA-ÄKI), 12:53
T 53496 (ÄKI-RMA), 23:17
T 53716 (RMA-TPET), 12:44
T 55448 (YV-PP), 13:21
T 55452 (NVL-HPJ), 8:24
T 55487 (ALH-KOK), 14:22
T 55727 (RILA-IKR), 14:22
T 55737 (JY-PMT), 9:18
T 55823 (JTS-SUL), 22:46
T 55858 (JTS-PMT), 10:35
W 64091 (HKI-ILR), 22:54
W 64191 (HKI-ILR), 18:07
W 64193 (HKI-ILR), 23:26
VEV 65582 (KOK-YKSV), 20:01
VEV 65584 (YKSV-KOK), 15:13
VEV 65927 (KOK-YKST), 3:43
ma 24.12.2018
IC 5 (HKI-IMR), 13:19
S 65 (HKI-KUO), 11:19
S 145 (HKI-JY), 13:24
IC 147 (HKI-TPE), 16:04
HSM 399 (LH-KV), 17:00
IC 910 (TPE-TUS), 9:11
IC 916 (TPE-TUS), 12:11
IC 947 (HKI-TUS), 9:37
IC 951 (HKI-TUS), 11:37
HL 1425 (HKI-KKN), 23:08
HL 1524 (HKI-HPL), 23:36
HL 1719 (HKI-RI), 19:40
HL 1722 (RI-HKI), 20:56
HL 1779 (HKI-RI), 13:40
T 2708 (SUL-IMT), 18:39
VET 10212 (RMA-TPET), 2:13
HV 10613 (HKI-KKN), 5:23
HV 10663 (HKI-KE), 3:26
VET 11100 (RMA-TPE), 6:41
VET 11440 (PHÄ-HPJ), 9:29
VET 11442 (YV-HPJ), 12:59
VET 11444 (YV-HPJ), 11:21
VET 11446 (HPJ-PP), 14:30
VET 11478 (SK-ALV), 19:06
VET 11494 (KOK-ALH), 11:44
MV 11976 (KJÄ-ROI), 10:10
MV 11978 (KLI-OL), 15:00
MV 11980 (KLI-NOK), 11:00
T 52244 (PMT-IMT), 22:33
T 53344 (NVL-ÄKI), 12:01
T 53346 (HPJ-ÄKI), 12:32
T 53473 (JY-PMT), 17:43
T 53816 (PRI-TPET), 10:37
T 53857 (HVA-PRI), 12:45
T 53861 (HVA-PRI), 19:57
T 53864 (PRI-HVA), 18:24
T 53878 (PRI-HVA), 7:48
T 54114 (ILM-PMT), 15:10
T 55022 (PMT-KVLA), 22:47
T 55378 (KON-PLT), 17:38
T 55452 (YV-PHÄ), 6:54
T 55453 (PP-YV), 16:46
T 55844 (PMT-IMT), 23:31
SAA 61066 (HKI-ILR), 15:55
SAA 61094 (HKI-ILR), 13:10
SAA 61783 (HKI-ILR), 14:20
SAA 62005 (IMR-IMT), 16:00
ti 25.12.2018
IC 6 (IMR-HKI), 11:08
IC 142 (JY-HKI), 10:11
HL 1430 (KKN-HPL), 0:37
HL 1439 (HKI-OLK), 0:18
HL 1440 (HPL-OLK), 0:57
HL 1441 (HPL-KKN), 1:22
HL 1525 (HKI-HPL), 0:06
HL 1527 (OLK-HKI), 8:45
HL 1529 (OLK-HKI), 9:15
HL 1574 (KE-OLK), 1:05
HL 1700 (RI-OLK), 6:56
HL 1701 (OLK-RI), 8:05
HL 1702 (RI-HKI), 8:56
HL 1703 (HKI-RI), 9:21
HL 1716 (RI-OLK), 4:56
HL 1756 (RI-HKI), 11:26
VET 10212 (RMA-TPET), 2:13
HV 10610 (KKN-ILR), 0:01
HV 10612 (KKN-ILR), 1:03
HV 10614 (KKN-ILR), 2:06
HV 10615 (ILR-KKN), 8:12
HV 10616 (HPL-ILR), 1:06
HV 10617 (ILR-KKN), 8:42
HV 10619 (ILR-KKN), 9:12
HV 10658 (KE-ILR), 0:36
HV 10660 (KE-ILR), 1:38
HV 10662 (OLK-ILR), 1:18
HV 10664 (OLK-ILR), 1:37
HV 10665 (HKI-KE), 9:31
HV 10666 (OLK-ILR), 1:48
HV 10668 (OLK-ILR), 6:07
HV 10687 (RI-LH), 11:35
VET 11639 (PM-VAR), 12:10
MV 11977 (ROI-KJÄ), 15:45
MV 11979 (OL-KLI), 11:00
T 52244 (PMT-IMT), 22:47
T 52317 (KVT-JTS), 22:35
T 52319 (KVLA-JTS), 22:08
T 53496 (ÄKI-VSA), 23:17
T 54222 (ILM-PMT), 14:16
T 55451 (HPJ-YV), 16:11
T 55455 (PHÄ-YV), 11:44
T 55476 (KOK-ALH), 17:34
T 55544 (PMT-KVT), 22:33
T 55700 (SK-RIT), 14:09
T 55863 (SUL-IMT), 9:51
SAA 60964 (HKI-ILR), 18:38
SAA 61987 (ILR-HKI), 9:05
SAA 69006 (IMT-IMR), 10:50

Aikataulu-, kulku- ja kokoonpanotiedot perustuvat Liikenneviraston julkaisemaan avoimeen dataan.
Lisenssi: CC 4.0 BY